Kurzy ekologického záhradníctvaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Kurzy ekologického záhradníctva

Ak máte nejaké otázky, pokojne mi napíšte riadok na moju webovú stránku http://wojtekgorski.wix.com/about (mobilní používatelia si môžu stránku zobraziť klepnutím na ikonu na domovskej stránke). Učil som celodennú triedu v Mayfair a teraz ponúkam aj večerné kurzy v Mayfair and the Park.

Mám veľa skúseností s výučbou a údržbou záhrad a naozaj si užívam ich inštruktáž a zdieľanie. Milujem skúmanie a učenie sa o rastlinách a tiež mám veľa praktických skúseností so záhradníctvom.

Začal som v škole a potom som mal niekoľko rokov práce v Chelsea Physic Garden, než som začal študovať záhradníctvo na univerzite. Potom som sa pripojil k priemyslu starostlivosti o stromy na 7 rokov, než som sa vrátil na univerzitu študovať prírodné a environmentálne vedy a potom som dokončil magisterské štúdium v ​​​​mestskom záhradníctve (čo bolo presne to isté ako magisterské štúdium na univerzite, s výnimkou diaľkového štúdia). Teraz pracujem na plný úväzok pre externú webovú agentúru, ale vediem vlastnú firmu s názvom Wojtek Gardens, kde ponúkam večerný vzdelávací kurz v Mayfair a popoludňajší kurz v parku.

Som veľmi priateľský, pracujem do termínov a dobre sa mi pracuje s ľuďmi, takže sa vám nebude zdať, že by som mal problémy alebo problémy.

Učím posledných 10 rokov a mám dobré skúsenosti so začiatočníkmi, mierne pokročilými a pokročilými. Svoje školenie beriem veľmi vážne a momentálne študujem druhý magisterský titul v prírodných vedách a vedách o životnom prostredí.

Angažoval som sa aj v charitatívnej organizácii PAPIA, ktorú v roku 2007 založil známy záhradník Tony Veneziale a ktorá je veľmi zameraná na poskytovanie záhradníckeho vzdelávania pre mladých ľudí a vybudovala veľkú a aktívnu sieť škôl, vysokých škôl a centier ďalšieho vzdelávania.

Nedávno som pracoval v Camdene, kde učíme a propagujeme záhradníctvo ako súčasť nášho Camdenského hlavného plánu.

Naposledy upravil Todd Parkes 25. októbra 2016, 8:52, celkovo upravené 1-krát.

Dobrý deň, som Toni Tomanovic, pôvodom z Toronta, ale už nejaký čas žijem v Londýne. Som skúsený záhradný terapeut pracujúci v módnom priemysle.

Mám bakalársky titul v odbore záhradníctvo na Ryerson University a magisterský titul z bioenvironmentálnej vedy a technológie na Cornell University. Absolvoval som tiež 5 rokov praktického školenia v poprednej britskej spoločnosti zaoberajúcej sa záhradnou terapiou NACHT, ktorá je financovaná britskou vládou na propagáciu záhradkárskej terapie v Británii. Môžem vám poskytnúť celý deň učenia o akomkoľvek aspekte záhradníctva - od pestovania a udržiavania všetkých vlastných bylín a zeleniny až po podporu duševného zdravia prostredníctvom liečivých účinkov rastlín.

Som veľmi priateľský človek a rád učím, takže sa teším na spoluprácu!

Ahojte všetci, nepochádzam z Veľkej Británie, ale som dlhoročným záhradníkom. Od roku 1970 pestujem rastliny v niekoľkých formách a hľadám si prácu, aby som spochybnil svoje DIY zručnosti. Neváhajte ma kontaktovať.

Som členom Federácie majstrov záhradníkov a baví ma robiť ľuďom radosť, rozosmievať ich, počúvať ľudí a nadväzovať priateľstvá. Takže ak sa vám niektorý z nich páči, neváhajte nás kontaktovať.

Pred začatím štúdia v záhradníctve som pracoval ako záhradník a miloval som to, takže teraz učím ľudí celý rok.

Môžem ponúknuť celodenný kurz alebo pomoc s rastlinami v záhrade alebo v nádobách alebo akýkoľvek typ záhradníckeho projektu, ktorý máte. Absolvoval som kurz rastlinnej terapie s Národnou asociáciou pre záhradnú terapiu.

som


Pozri si video: Bylinkové kurzy


Predchádzajúci Článok

Časová zóna výsadby zeleninovej záhrady 7

Nasledujúci Článok

Návrhy krajinných úprav konceptu Lotus