Predám ovocné jarabinyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Predám ovocné jarabiny

Ovocné stromy jarabiny na predaj v Gruzínsku a na celom juhovýchode,

Naše vegetačné obdobie je extrémne krátke a počasie je tu nevyspytateľné, takže musíme objednávať zo severu (a nechať si ho doručiť na niekoľko mesiacov), pretože nemôžeme rátať s tým, že stromy budeme mať celý rok vo vlastnej škôlke. Tiež veľa obchodujeme s pestovateľmi tu v Gruzínsku, a tak keď dostaneme zásielku od jedného z našich pestovateľov, dostaneme „pochybnú“ zásielku zo severských škôlok, ktorú potom musíme poslať späť.

Naše ovocné stromy vynikajú tým, že pestujeme ovocné stromy, ktoré nie sú bežné na juhovýchode a nie sú dostupné pre väčšinu ľudí z južných škôlok, a pestujeme súčasne s gruzínskymi sadmi. Keď pestujeme pre seba, dostaneme ovocný strom, ktorého ovocie nie je také bežné, ale pre pestovateľov v Gruzínsku máme v našej zásielke viac tohto vzácneho ovocia, ktoré sa predáva za najlepšie ceny na internete.

Chceme teda pestovať vzácnejšie ovocie, pretože to zvyšuje náš zisk.

Keď pestujeme „bežné“ ovocie, robíme to len pre naše domáce použitie a na predaj pre miestnych pestovateľov v Gruzínsku.

Videl som množstvo stránok, ktoré predávajú rodiace jablone a je veľmi ťažké nájsť takú, kde je rastlina spravodlivo ocenená (dokonca aj s dopravou). Na tejto stránke máme všetky naše crabapple, no ponúkam ich na predaj len pri príležitosti, že potrebujem kúpiť celý stromček. Pestujeme ich pre jedlo a pre ich plody. Stromy, ktoré pestujem, nie sú len v ovocí, sú pre svoje ovocie. A keďže ide o veľmi vzácne ovocie, vždy som ich predával za vyššie ceny ako stromové ovocie, ktoré pestujem a predávam. Viem, že niektorí ovocinári sadia iba ovocné stromy, pretože si pestujú vlastné bobule, čerešne a černice. Páči sa im myšlienka pestovania ovocia, ktoré môžu predávať spotrebiteľom.

Toto nie je koniec diskusie. Ak chcete viac informácií na tému ovocné stromy, dajte mi vedieť.

A samozrejme, ak už pestujete svoje vlastné a máte ďalšie otázky, dajte mi vedieť.

Neverím, že v SV Gruzínsku sa vám podarí vypestovať ovocie z jarabín. Všetky tieto odrody boli vytvorené vo východných USA. Vyžadujú zimné noci okolo -2 F. To je chladnejšie ako tu máme a musíme mať dostatok dní okolo 80 °F, aby sme zabránili tomu, aby listy jarabiny upadli do stavu spánku.

Ak chcete pestovať naozaj vzácnu odrodu, budete musieť ísť do inej časti krajiny. Na severovýchode Gruzínska máme veľa jabloní, ale nemáme žiadne vzácne ovocné stromy z týchto častí krajiny. Nemáme ani slivky.

Ak sa chystáte začať pestovať tieto druhy stromov, možno budete chcieť začať na svojom dvore a zistiť, či vaše stromy prežijú zimu. Ak áno, môžete ich začať uvádzať na trh hneď, ako budú dostatočne zrelé na predaj.

Môj priateľ má čerešňu. Zasadil ho do diery v zemi, no zdá sa, že zimu prežil celkom dobre. Má na sebe typické čerešňovo červené kvety, ale nikdy mu nedáva veľa jedla. Zdá sa, že jeho čerešne prežívajú lepšie v Gruzínsku, pretože majú zimy okolo 80 až 90 stupňov. Som si celkom istý, že naše zimy sú príliš chladné na to, aby ich listy neuspali. To je to, čo nás pred pár rokmi vo veľkom zabilo.

Môžete tiež skontrolovať svoju oblasť, aby ste zistili, či má čerešňový sad. Z týchto sadov si občas môžete kúpiť nejaké to ovocie. Problém s tým však je, že je ťažké získať nejaké z týchto plodov pestovaných tu kvôli počasiu. Tieto sady boli založené rokmi zberu ovocia a majú veľa skúseností s pestovaním týchto druhov ovocia.

Ako dobre tieto plody prežijú, môžete zistiť podľa toho, koľko z nich sa na nich vysialo a ako blízko sú kvety. Viem, že zvyčajne dokážem zo stromu natrhať 3 alebo 4 čerešne za týždeň, ak nevysiali, ale pri čerešniach, ktoré mám na severovýchode Gruzínska, kvety odkvitnú skôr, ako začnú dozrievať plody. Minulý rok sme mali to šťastie, že sme na jednom z nich mali pár kvetov, ale mali sme tu studenú skorú jar a kvety uschli skôr, ako toho stihli veľa.


Pozri si video: Sestra ma učí hrať Minecraft wVeronika


Predchádzajúci Článok

Záhradné cupcakes kvety

Nasledujúci Článok

Ako sa starať o cyklámenové rastliny v interiéri